Вы просматриваете: Главная > Містика, Статті > Викопні інфекції з серця Антарктиди.

Викопні інфекції з серця Антарктиди.

Викопні інфекції з серця Антарктиди.

Публіка чує про глобальне потепління кожен день і вже перестала реагувати. Глобальне потепління підкрадається до нас на м’яких лапах, усипляючи нашу пильність повільність процесу. Ну і що, що рівень світового океану з 1992 року піднявся на 11 міліметрів. Ці зміни повільні і не помітні, але насправді в глобальному масштабі Гренландія скидає з себе лід, як кваплива стриптизерка. Сьогодні швидкість танення льодовиків в три рази вище, ніж три роки тому і в п’ять разів більше, ніж в 1992 році.

Втрачає крижаний покрив і Антарктида , особливе її західна частина. За підрахунками вчених Антарктида вже втратила майже 3 мільярди тонн льоду. Але у глобального потепління є ще один лякаючий аспект. Тануть льодовики Антарктики можуть відкрити справжній ящик Пандори.

Чи знаєте ви, що в долинах Мак-Мердо на землі Королеви Вікторії під двадцятьма метрами льоду ховається величезна озеро Віда . Вчені давно намагаються досліджувати цю водойму, який був ізольований від зовнішнього світу понад 3 тисячі років. Нещодавно американська дослідницька група отримала перші зразки води.

Вони не очікували знайти там що-небудь живе. Температура в озері мінус 13 градусів, вода дуже солона. Але яке ж було їх здивування, коли в пробах води вони виявили бульйон з різних бактерій. У антарктичному морозильнику прекрасно себе почували гаммапротеобактеріі, спірохети і інші мікроорганізми.

Так ось тепер задумайтесь : що буде, коли бульйон з цих супер-стійких бактерій потрапить в океан. Зголоднілі, що скучили по теплу, вони почнуть нестримно розмножуватися і поглинати своїх менш стійких родичів. Так що може бути кінець світу прийде до нас не бачило смертоносного метеорита, а прокрадеться в нашу питну воду або рибу, яку ми їмо смертоносними антарктичними супер-бактеріями.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Оставить отзыв

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо войти.