Вы просматриваете: Главная > Інше, Статті > Плоттерная резка

Плоттерная резка

Плотерна різка  — це технологія точного вирізання контуру комп’ютерного зображення на самоклеючій плівці або папері.

Складність вирізуваного контуру може бути будь-який, єдина вимога, щоб контур був замкнутим. Плівки, що використовуються в плоттерной різанні різняться за термінами експлуатації (3-9 років), за кольором і за спеціальними ефектами (світлоповертаючі, флюорісцентним, голографічні).

Область застосування плоттерной різання плівок широка — таблички та стенди, дорожні знаки, що дублюють номера, рекламні наклейки на автомобіль, оформлення вітрин, наклейки на стіни, номери для човнів і ін.

Максимальна ширина плоттерной різання в нашій друкарні — 1,6 м, довжина — 50 м.

Благодаря инсталяции нового режущего плоттера, наша типография теперь может резать одновременно на трех плоттерах-каттерах. Поэтому мы можем удовлетворить всех, кому плоттерная резка нужна срочно и, даже тех, кому плоттерная резка пленки нужна очень срочно и как результат, стоимость резки стала обходится нам и нашим клиентам дешевле, чем раньше.

Так само, в нашій друкарні виробляються такі додаткові роботи:

вибірка зображення

Вибірка зображення — видалення непотрібних фрагментів вінілової плівки з вирізаного фрагмента.

Нанесення на монтажну плівку

Нанесення на монтажну плівку — процес, який полегшує наступний перенесення зображення на рекламне поле. Нескладні зображення великих розмірів можуть монтуватися без монтажної плівки

Нанесення зображення на поверхню

Нанесення зображення на поверхню — це самий отвтественний процес, що полягає у перенесенні зображення з монтажною плівки на рекламне поле.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Обсуждение закрыто.