Вы просматриваете: Главная > Інше, Статті > Межкомнатные двери фабрика STDM

Межкомнатные двери фабрика STDM

Фабрика дверей СТДМ  виробляє міжкімнатні двері виключно з добірного cрощенного соснового бруса (зрощений брус виготовляється за технологіями — напрямки структури кожної ламелі в різні боки, що не дає брусу згодом деформуватися.)

У інших виробників в описі вказується теж зрощений брус, але при виробництві не дотримується технологія склеювання, що в подальшому призводить до деформації по довжині і ширині.

Наповнення дверного полотна — ХДФ — це матеріал схожий на МДФ, але різниця в щільності і він не пухкий і не боїться вологи.

Скло використовується сатин 4 мм, проводиться на сучасній лінії, що сприяє рівномірному нанесенню матирующей рідини і результат — рівномірний матовий шар без вад.

Для облицювання дверей фабрика СТДМ використовує високоякісну плівку RENOLIT.

RENOLIT — это компания лидер в производстве декоративных материалов, также в производстве используются пленки Экошпон — они изготавливаются из экологически чистых материалов, что позволяет устанавливать двери stdm даже в больницах и детских садиках.

Багато виробників використовують дешеві китайські плівки.

Для приклеювання плівки на заготовку дверного полотна ми використовуємо клей німецького виробництва, що дозволяє досягти якісне приклеювання до будь-якої поверхні. Такий клей при вступі в реакцію з вологим повітрям і вологою тільки підсилює адгезію — прилипаемость з поверхнею.

У лабораторії проводилися випробування облицьованих заготовок при впливі на них води, заготівля провела у воді 7 днів і результати показали, що при впливі вологи, клейовий матеріал тільки посилив прилипаемость до заготівлі, а сама заготовка не деформувалася.

Мало хто з виробників може похвалитися таким досягненням.

Дверний короб виготовляється з зрощеного соснового дерева, облицьованого такими ж плівками з використанням німецьких клейових технологій. Короб комплектується якісним гумовим ущільнювачем.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Обсуждение закрыто.