Вы просматриваете: Главная > Інше, Статті > КУРСЫ АНГЛИЙСКОГО С НОСИТЕЛЕМ ЯЗЫКА

КУРСЫ АНГЛИЙСКОГО С НОСИТЕЛЕМ ЯЗЫКА

Сьогодні англійська мова стала невід’ємною частиною освіти. У школах, технікумах і на перших курсах вищих навчальних закладів обов’язково викладають даний предмет. Адже знання з іноземної мови допоможуть людині знайти хорошу роботу (можливо навіть і в міжнародній компанії). Крім того, неможливо їздити в закордонні відрядження і туристичні поїздки без знань англійської. Так, поїхати ви зможете, але порозумітися з іноземцями буде практично неможливо.

Тільки ось не можна сказати, що знання, отримані в традиційних навчальних закладах, є якісними. Більшість школярів володіють лише елементарної лексикою, граматичні правила не знає практично ніхто, а про вимову і рівні усного мовлення і говорити не доводяться. Деякі батьки піклуються про майбутнє дітей і наймають репетитора, інші відправляють дитину вчитися в школу зі спеціальним мовним ухилом. По закінченню такої школи рівень знань буде істотно вище.

Проблема полягає в тому, що на уроках іноземної дуже мало часу приділяється розвитку усного мовлення. Зазвичай діти читають і виконують елементарні граматичні вправи, переводять зі словником. Хіба цього мало? Хіба зможе людина після такої освіти не зазнавати труднощів у спілкуванні з носіями англійської та вільно говорити? Після цього, навіть той студент, який досконально знає граматику і вивчив лексику, просто не зрозуміє іноземця при спілкуванні.  Изучение английский с носителями алматы – лучший выход для тех, кто хочет преодолеть языковой барьер. Занятия помогут студенту избавиться от комплексов, «развязать язык» и научиться воспринимать иностранную речь на слух.

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Обсуждение закрыто.